Özgeçmiş

Eğitim

2021/01 - 2021/03
Kodluyoruz

85. Vivense - Kodluyoruz PHP Talent Bootcamp

Vivense ve Kodluyoruz.org'un düzenlemiş olduğu PHP Bootcamp'a zorlu bir seçim sürecinden sonra katılmaya hak kazandım. Bu vesile ile PHP alanında gelişmek ve profesyonel web geliştirici olarak iş hayatına atılma adına çok güzel bir başlangıç oldu.

2020/12 - 2021/01
Udemy

Codeigniter ile Sıfırdan CMS Yapımı

Web Programlama üzerine olan ilgimi geliştirmek adına udemy.com üzerinden, 37 saatlik bir eğitimin ardından kursu tamamladım. 

2020/09 - 2020/10
Udemy

Sıfırdan PHP ve MySQL Eğitimi

Web Programlama üzerine olan ilgimi geliştirmek adına udemy.com üzerinden, 33.5 saatlik bir eğitimin ardından kursu tamamladım. CMS yapısı hakkında giriş seviyesi olarak güzel bilgiler edindim. Edindiğim bilgilerle kendi websitemi tekrar kodladım.

2012 - 2017
Harran Üniversitesi

İnşaat Mühendisliği

Lisans eğitimimi Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladım. Stajlarımı Yol ve Üst Yapı olarak tamamlayıp, bitirme tezimi de İçme Suyu Şebekesi Tasarımı olarak yaptım.

Deneyim

2021/05 - Devam Ediyor
Tire İnşaat

Urla Elegance İskele 8 Adet Villa İnşaatı

İzmir'in Urla ilçesi İskele mahallesinde bulunan 8 adet villa inşaatında şantiye şefi olarak görev almaktayım.

İki bloktan oluşan tamamen akıllı ev sistemleri ile donatılan proje ile modern mimari son teknolojik yeniliklerle birleşiyor.

2020/01 - 2020/10
Mehmet Ali ORUÇ İnşaat Mühendisi - Müteahhit

Gaziantep Ertuğrulgazi ve Yeşilkent Mahallelerinde Yüzme Havuzu Yapım İşi

Proje başından sonuna kadar saha kontrol mühendisliğinin yanı sıra metraj, taşeron hakedişleri, kurum hakedişleri, kurum yazışmaları, mukayeseli keşif, ataşman hazırlama ve kuruma sunma konularında bizzat görev aldım.

2020 - Devam Ediyor
Freelancer

Web Geliştirici

Edindiğim bilgiler ışığında web geliştirme alanında freelancer olarak çalışıyor kişi ve kurumlara web siteleri ve uygulamalar geliştiriyorum.

2018 - 2020
Tire İnşaat

Seferihisar Adalet Binası Yapım İşi

Proje başından sonuna kadar saha kontrol mühendisliğinin yanısıra metraj, taşeron hakedişleri, kurum hakedişleri, kurum yazışmaları, mukayeseli keşif, ataşman hazırlama ve kuruma sunma konularında bizzat görev aldım.

2017 - 2018
Tire İnşaat

Büro Mühendisi

Metraj, hakediş hazırlama, ihale süreci, kurum yazışmaları gibi mesleki konuların yanında ön muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve SGK giriş ve çıkış işlemleri, şantiyelerin puantaj takibi konularında bizzat görev alıp, kendimi geliştirdim.

Sertifikalar